Doprava až na Váš stůl
Rádi přineseme jídlo až k Vašim dveřím.
Rozvoz pro celý Tábor, S. Ústí, Planou nad Luž, Dražice, Chotoviny, Chýnov, Turovec, Košice, Želeč a okolí
Podrobné info najdete v sekci Mapa rozvozů.
Klademe důraz na kvalitu našich jídel
Pečlivě vybíráme a používáme jen kvalitní a prověřené suroviny.

Nová mobilní aplikace San Daniello
Objednání pizzy snadno a rychle..

Nové chytré telefony s sebou přináší každý rok nové možnosti, kterými nám všem mohou velmi zpříjemňovat život. Dotykové displeje jsou dnes něčím natolik samozřejmým, přitom ještě dva roky zpátky zde ještě dominovaly tlačítkové telefony značky Nokia (viz. graf níže). I když je mezi námi nemalá skupina těch, kteří na "tlačítkové" telefony nedají dopustit, tak výrazná většina lidí se již ovládání dotykem na displeji velmi dobře naučila. Na trhu s mobilními telefony dnes vládne operační uživatelsky přátelský systém Android od společnosti Google, který do svých telefonů instalují výrobci telefonů jako je Samsung,HTC nebo Sony. Tento operační systém dnes na trhu využívá přibližně 62 %
mobilních telefonů. Druhým současným nejpoužívanějším typem mobilních telefonů je značka iPhone od společnosti Apple, která si na svou stranu získala také velkou skupinu uživatelů (přibližně 18 %).


Pizza San Daniello přináší svým zákazníkům novou objednávací aplikaci do mobilních telefonů, která je zaměřená právě na telefony se systémem Android a telefony iPhone. Tato aplikace využívá současné dotykovosti telefonu pro plynulou a snadnou objednávku naší široké nabídky pizzy, těstovin, salátů, burgerů, steaků a dalších jídel. Vyzkoušejte tuto užitečnou aplikaci i Vy. Mezi zajímavé funkce, které tato aplikace obsahuje patří nová sekce určená pro oblíbené pizzy nebo nápoje a pamatování si Vaší poslední objednávky a místa doručení. Důležitou vlastností je také skutečnost, že aplikaci můžete používat, i když Váš telefon není připojen k internetu. Objednávka se v takovém případě odešle jako automaticky vygenerovaná SMS přímo k nám do pizzerie a my už se postaráme o to, aby se k Vám pizza dostala co nejdříve.

Váš pizzateam San Daniello Tábor 
Aplikace
Máte nápad, připomínku, nebo jste našli chybu ?? NAPIŠTE NÁM >>>

Vaše objednávka je v tuto chvíli prázdná. Vyberte si z naší aktuální rozvozové nabídky.


Stahněte si aplikaci našeho rozvozu do svého telefonu a mějte oblíbené jídlo vždy po ruce

Partner Partner Partner